Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп'ютерної техніки

Шановні колеги!

Пропонуємо надсилати тематичні повідомлення у розділ «Новини» на електронну поштову скриньку

за наданою струтурою (завантажити)

Протокол оцінювання результатів робіт учасників Х Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.

Місце

ПІП учасника

Область

Навчальний заклад

Викладач, що підготував учасника

Рейтинг

Загальна сума

Оцінка

тестової частини

Практичне завдання

40 пит.

Word

Excel

Access

80

20

20

20

20

І

Соловйов Максим Едуардович

Дніпропетровська область

Гірничо-електромеханічний коледж ДВНЗ «Криворізький національний університет»

Мірошнікова Анастасія Сергіївна

1

62,65

12,50

10,40

19,75

20,00

ІІ

Марценюк Денис Вячеславович

Вінницька область

Вінницький технічний коледж

Похилько Олексій Володимирович

2

62,20

14,00

14,20

15,00

19,00

ІІ

Борікун Артур Анатолійович

Хмельницька область

Хмельницький політехнічний коледж НУ «Львівська політехніка»

Соломко Людмила Андріївна

3

58,55

16,50

8,30

14,00

19,75

ІІІ

Булавін Артем Сергійович

Полтавська область

Коледж Кременчуцького Національного університету імені Михайла Остроградського

Шинкаренко Людмила Миколаївна

4

55,85

13,00

10,40

13,45

19,00

ІІІ

Москаленко Федір Андрійович

Чернівецька область

ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»

Сушма Анастасія Володимирівна

5

52,70

12,50

13,20

10,75

16,25

ІІІ

Сава Роман Іванович

Тернопільська область

Гусятинський коледж Тернопільського національного техніч-ного університету імені Івана Пулюя

Невінська Наталія Володимирівна

6

52,25

14,00

10,80

8,70

18,75

 

Хопта Андрій Васильвич

Івано-Франківська область

Надвірнянський коледж Національного транспортного університету

Пирин Орест Васильович

7

52,15

13,50

14,40

10,75

13,50

 

Хоменко

Максим Віталійович

Чернігівська

область

Коледж транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ

Крисько Тетяна Олександрівна

8

51,85

11,00

10,60

10,75

19,50

 

Музиченко Дмитро Вікторович

Кіровоградська область

Кіровоградський машинобудівний коледж ЦНТУ

Зарудній Андрій Миколайович

9

46,30

11,50

6,80

13,25

14,75

 

Маслов Тарас Євгенович

Черкаська область

Черкаський державний бізнес-коледж

Ковальська Наталія Володимирівна

10

45,85

10,00

9,60

6,25

20,00

 

Д‘яченко Денис Малхазович

Запорізька

область

Запорізький коледж радіоеле-ктроніки Запорізького НУ

Шевченко Олена Петрівна

11

45,30

11,50

7,80

6,25

19,75

 

Топчій Юрій Святославович

м.Київ

Приватний вищий навчальний заклад «Економіко-правовий технікум при МАУП»

Кузьмич Ольга Володимирівна

12

44,95

8,50

12,70

10,00

13,75

 

Карпович Анастасія Анатоліївна

Рівненська

область

Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету

Онищук Віктор Володимирович

13

44,70

9,50

3,20

13,50

18,50

 

Черниш

Аделіна Вікторівна

 Харківська

область

Харківський радіотехнічний технікум

Радченко Олена Петрівна

14

44,40

12,00

9,20

5,95

17,25

 

Волошин Віталій Ілліч

Миколаївська

область

Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету

Маковей Юлія Володимирівна

15

44,25

12,50

9,50

4,25

18,00

 

Ніколаєв

Максим Ігорович

Київська область

Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету

Бойко Валентина Миколаївна

16

43,70

15,00

8,20

2,75

17,75

 

Воротилов Віктор

Олегович

Херсонська область

Новокаховський приладобудівний технікум

Градинар Раїса Василівна

17

43,10

9,50

9,10

6,75

17,75

 

Слонь Світлана Ігорівна

Донецька

Машинобудівний коледж Державної Донбаської Машинобудівної Академії м.Краматорськ

Сагай Ольга Володимірівна

18

42,45

13,00

13,20

5,25

11,00

 

Форманюк Дмитро Миколайович

Волинська

область

Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Ройко Олег Олександрович

19

39,75

12,50

9,00

4,25

14,00

 

Колесник Павло Володимирович

Житомирська

область

Новоград-Волинський  промислово-економічний технікум

Мартинюк Людмила Анатоліївна

20

37,50

13,50

7,00

3,75

13,25

 

Точило Віктор Ігорович

Сумська область

Хіміко-технологічний коледж імені Івана КожедубаШосткинського інституту Сумського державного університету

Амельченко Любов Віталіївна

21

36,55

10,50

10,80

5,25

10,00

 

Грінчук Віталій Віталійович

Закарпатська

область

Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

Александра Наталія Володимирівна

22

35,75

9,00

8,50

1,75

16,50

 

Царик Роман Ярославович

Львівська область

Державний вищий навчальний заклад «Червоноградський гірничо-економічний коледж»

ПожидаєваІя Валеріївна

23

35,00

7,50

9,00

1,75

16,75

 

Жмурко

Ганна 

Олександрівна 

Одеська область

Одеський фінансово-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету 

Бахчеван 

Евеліна Владиславівна 

24

25,65

6,00

8,4

1,75

9,5

 

Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп'ютерної техніки   2018 рік