Шановні колеги!

Пропонуємо надсилати тематичні повідомлення у розділ «Новини» на електронну поштову скриньку

за наданою струтурою (завантажити)

 

16 – 18 травня 2018 року  на базі Державного вищого навчального закладу  «Гірничо-електромеханічний коледж ДВНЗ «Криворізький Національний Університет» проведено ІІІ етап  ХІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики  та комп’ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації України. 

 

У фінальній частині олімпіади брали участь представники 24 областей України та міста Київ

 

Привітання учасників

Мілько Олександр Павлович-директор Гірничо-електромеханічного  коледжу

 Семенюк Тетяна Тодорівна -   головний спеціаліст управління освіти і науки Виконкому Криворізької міської ради

Макаренко Анатолій Кирилович – голова Криволрізької міської профспілки робітників металургійної та гірничовидобувної проми-словості, почесний громадянин м.Кривий Ріг

Гончарова Алла Вікторівна – начальник Дніпропет-ровської філії Інституту модернізації змісту освіти.

 Чубаров Владислав Анатолійович – кандидат технічних наук, доцент, декан факультету інформаційних технологій    ДВНЗ «Криворізький національний університет»

 Яковенко Віра Дмитрівна - голова організаційного комітету Всеукраїнської олімпіади з інформатики  та комп’ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації України.  

Святковий концерт

 

 Робочі моменти олімпіади

 

Напружена робота учасників

Не менш напружена робота членів журі

 

Засідання викладачів  Всеукраїнського методичного об’єднання  викладачів інформатики та комп’ютерних технологій закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації України

 

Члени методичного  об’єднання

Голова МО В.Д.Яковенко

Невінська Н.В.,

викладач Гусятинського         коледжу    

Маламан Алла Феліксівна 

Миколаївський будівельний коледж 
Члени оргкомітету Олімпіади

 

Екскурсійна програма « Кривий Ріг – індустріальна перлина України »

 

На підставі рішення журі ХІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації України було визначено такі призові місця:

1 місце – Руснака Єгора Денисовича, студента Новокаховського приладобудівного технікуму,  керівник – Градинар Раїса Василівна, Божик Сергій Володимирович;

2  місце – Козубай Марину Андріївну, студентку  Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка»,  керівник – Соломко Людмила Андріївна;

2  місце - Матвійчук Вікторію Валеріївну, студентку Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету, керівник – Адамчук Наталія Борисівна;

 3  місце –  Теницького Олександра Володимировича, студента Машинобудівного коледжу Сумського державного університету , керівник – Лобова Валентина Володимирівна;

3  місце –   Музиченка Дмитра  Вікторовича, студента Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ, керівник – Зарудній Андрій Миколайович;

3  місце –  Д'яченка Дениса Малхазовича, студента  Запорізького коледж у радіоелектроніки Запорізького національного технічного університету,  керівник – Шевченко Олена Петрівна.

Переможець олімпіади

Руснак Єгор Денисович, студент Новокаховського приладобудівного технікуму,  

керівник – Градинар Раїса Василівна

Організаційний комітет ХІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації України щиро вітає призерів та дякує всьому педагогічному колективу Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький Національний Університет» за організацію та гостинність

Організаційний комітет ХІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки

Переглянути протокол оцінювання результатів робіт

 

23 березня  2018 року на базі коледжу відбулося засідання методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій і викладачів інженерної та комп’ютерної графіки закладів фахової перед вищої освіти Херсонської області.

Порядок денний:

 

1.Організаційні питання.

(В.Д.Яковенко)

2. Дуальна система навчання в закладах освіти Херсонської області

(Нарожний О.В.)

3 Системний підхід щодо підготовки обдарованої молоді до участі в олімпіадах та конкурсах з інженерної та комп’ютерної графіки.

(Горішна А.М.)

4. Розробка 3Dмоделі роздавальної коробки автомобіля засобами САПР(з досвіду роботи щодо підготовки конкурсної роботи МАН).

(Костенко В.О.)

5.Різне.

(В.Д.Яковенко)

 

 

 
 

На засіданні обговорювалися питання щодо впровадження дуального навчання у навчальний процес (Доповідач Нарожний О.В.). 

Системний підхід щодо підготовки обдарованої молоді до участі в олімпіадах та конкурсах з інженерної та комп’ютерної графіки (Доповідач Горішна А.М.).

У рамках методичного об’єднання було проведено:

- обласний етап ХІІ Всеукраїнської олімпіади з  інформатики та комп’ютерної техніки (далі - ІКТ);

- ІІ (відкритий) етап олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки, дизайн-проектів серед студентів закладів фахової перед вищої освіти Херсонської області та запрошених представників закладів фахової перед вищої освіти України. Взяли участь представники закладів освіти м.  Кривий Ріг, м. Ченрнівці, м. Суми, м. Хмельницький, м. Івано-Франківськ, м.Краматорськ (заочно)

В ІІ етапі ХІІ- ої олімпіаді з ІКТ брали участь студенти 8-ми  ВНЗ області .

Перемогу вибороли:

І місце – Руснак Є.Д., студент Новокаховського приладобудівного технікуму,

ІІ місце –   Антонішак І.С., студент  Херсонського політехнічного коледжу,

ІІІ місце –Волошина О.Ю.,  студентка  Херсонського базового медичного коледжу  Херсонської обласної ради.

Реєстрація учасників олімпіади

Відкриття  обласного етапу ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

Виконання завдань учасниками олімпіади

Затверджено протокол ХІІ – ої обласної олімпіади з ІКТ

Нагородження грамотамита дипломами  переможців і учасників олімпіади.

Вітаємо !!!

ІІ етап олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки (секції машинобудівне креслення та дизайн - проекти).

В олімпіаді брали участь студенти з 7 навчальних закладів Херсона та Херсонської області, а також студенти з Кривого Рогу, Івано-Франківська, Сум, Хмельницького, Краматорська та Чернівців.

Учасники олімпіади (секція машинобудівне креслення) під час виконання завдання.

Учасники секціії  дизайн – проекти.

Перемогу здобули:

Секція машинобудівне креслення

І місце – Смірнов Євгеній, студент Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ;

ІІ місце – Слободяник Михайло, студент коледжу електронних приладів Івано-Франковського

національного технічного університету нафти і газу;

ІІІ місце – Старушок Андрій, студент Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ.

Секція дизайн-проекти:

І місце – Короткий Богдан, студент ДВНЗ «Чернівецького політехнічного коледжу»;

ІІ місце – Нестер Максим, студент Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка»;

ІІІ місце – Цуканова Уляна, студентка гірничо - електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький НУ».

  

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !!!

Всеукраїнське методичне об’єднання викладачів «Інформатики та комп’ютерних технологій»   2021 рік